AZ Dental s.r.o. - Přístrojové vybavení

Naše ordinace jsou vybaveny těmito přístroji

Intraorální RTG

Moderní RTG přístroj zobrazující cíleně jednotlivé zuby.Vynikající zobrazovací technologie poskytuje velmi kvalitní a optimálně exponované snímky během několika vteřin. Pokročilé filtry pro úpravu snímků umožňují získat maximum informací, díky kterým jsme schopni rychle a přesně stanovit diagnózu a tím podstatně zlepšit komunikaci s pacientem.

Intraorální RTG přístroj je konstruován s ohledem na maximální provozní spolehlivost a bezpečnost, komfort uživatele a trvale vynikající kvalitu snímku. Vysokofrekvenční generátor zvyšuje ochranu pacienta a obsluhy.

 

Intraorální kamera

Vhodný nástroj k vizualizaci situace v ústech, zejména při práci dentální hygienistky.

Intraorální kamera je ideálním prostředkem komunikace s pacientem. Přesné a věrné snímky pořízené kamerou jednak napomáhají stanovení správné diagnózy, zároveň jsou také obrazovým důkazem při vysvětlování léčebného postupu pacientovi. Pacient, který rozumí problému, se snadněji rozhoduje a lépe přijímá navrhovanou léčbu.Intraorální kamera s nejvyšším rozlišením „zmrazeného“ obrazu na trhu nabízí všechny funkce potřebné ke snadnému a rychlému pořízení ostrých a jasných snímků ve věrných barvách.

 

Endo IT professional

Endomotor umožňující precizní 3D konické opracování kořenových kanálků. Díky vnitřnímu programu kontroluje zachycení nástroje v kanálku a opačným chodem může okamžitě nástroj uvolnit, čímž snižuje nebezpečí jeho zalomení při ošetření. Ošetření kořenových kanálků za pomocí tohoto motoru je rychlejší, efektivnější a bezpečnější.

Endodontický motor pohání speciálně tvarované nikltitanové nástroje a má pro každý jednotlivý nástroj nastavenu rychlost otáčení a kroutící moment. Nástroje se zavádí do kanálku zubu a dokáží kopírovat jeho tvar i v případě zakřivení. Tak se kanálek opracovává a rozšířuje.

 

 

Sonic Fill

Rychlý a jednoduchý systém pro zhotovování kompozitních výplní v laterálním úseku.
Systém SonicFill umožňuje zubnímu lékaři zhotovit výplň v laterálním úseku snadným postupem o jednom kroku, který je kombinací výhod zatékavých a univerzálních kompozit. Systém se skládá z násadce KaVo, který umožňuje akustickou aktivaci speciálně navrženého a běžně dodávaného kompozita firmy Kerr. Patentovaná akustická aktivace SonicFill výrazně snižuje viskozitu kompozita a kavitu zaplňuje rychleji. Kompozitum SonicFill obsahuje vysoce plněnou patentovanou pryskyřici se speciálními modifikátory, které reagují na akustickou energii. Při dodání akustické energie pomocí násadce způsobí modifikátor snížení viskozity až o 87%, čímž se zvýší zatékavost kompozita umožňující rychlé nanesení a přesnou adaptaci ke stěnám kavity. Jakmile přestane akustická energie působit, vrátí se kompozitum do viskóznějšího, nestékavého stavu, kdy jej lze skvěle opracovávat a tvarovat.

 

 

Elipar polymerační lampa

Jednodílná, jednolitá konstrukce z nerezové oceli je mimořádně odolná a snadno se dezinfikuje.
Ergonomický tvar písmene V umožňuje pohodlné uchopení ze všech úhlů. Jednorázové vytvrzení s až o 50% vyšším optickým výkonem a až o 80% větším polymerovaným povrchem umožňuje rychlejší a hlubší tvrzení. Jednoduchá manipulace pomocí dvou tlačítek pro všechny indikace. Tichý provoz – snížený hluk větráku a možnost vypnutí zvukových signálů.

 

 

Bonart vysokofrekvenční kauter

Využívá principu vysokofrekvenčního proudu o frekvenci 2 MHz.
Volbou pracovního režimu v závislosti na typu proudu nachází uplatnění při odstranění hyperplazické gingivy, zpřístupnění subgingiválního kazu a hemokoagulaci. Součástí přístroje je sada různých typů elektrod pro řez a koagulaci.

 

 

 

 

Autokláv Melag

Autokláv třídy B s objemem komory 18,6/22,6 l se systémem odsávání vzduchu pomocí frakcionovaného vákua. Pro připojení k automatickému přívodu demineralizované vody prostřednictvím zařízení na úpravu vody MELAdem 40 a MELAdem47.

 

 

 

 

 

Planmeca Sovereign® Classic

Planmeca Sovereign Classic je navržen s ohledem na ergonomii, pohodlí s důrazem na použitelnost. Kompaktní a tenký plivátkový blok je ideální volbou pro každou ordinaci. Design je zaměřen na uživatele, nabízí bezkonkurenční jednoduchost použití jak pro lékaře, tak i pro asistenta. Křeslo bylo navrženo s pevnou opěrkou nohou pro vynikající pohodlí pacienta.

 

 

 

 
Pojišťovny

VZP VOZP ZPMVCR ZPMA OZP


Ordinační hodiny

  • Pondělí8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 12:00 | 12:30 - 15:00
  • Středa8:00 - 12:00 | 12:30 - 15:00
  • Čtvrtek8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00
  • Pátek8:00 - 12:00


Kontakt

AZ Dental s.r.o.
MUDr. Pavla Zítková
soukromá zubní ordinace
Antonína Uxy 1290, 330 23 Nýřany
Tel.: +420 377 930 558
Mobil: 420 604 668 788
E-mail: ordinace@azdental.cz
WWW: www.azdental.cz